درباره ما


به نام خدای مهربان ایران نیازمند ساختن است و سازندگی به اندیشه نیاز دارد و همت و امکانات. با نگاهی به تاریخ پرفرازونشیب سرزمین اجدادی مان و با چشم دوختن به آینده های مبهم و سرشار از تغییر، به این باور می رسیم که «اکنون» را باید با به هم آمیزی کار و اندیشه بسازیم و حضوری مقتدر و پویا در عرصۀ عمل به نمایش بگذاریم. از سویی، آبادانی میهن دوست داشتنی مان به امکانات عمرانی و تجهیزات روزآمد صنعتی نیاز دارد. با اتکا به قدرت بی کران پروردگار بزرگ و با درک نیاز هم وطنان به محصولاتی باکیفیت و اعتمادآفرین، « شرکت توسعه فولاد آذر آذین » با پیشینه‌ای از سال‌‌ها حضور پررنگ در بازار آهن‌آلات و مقاطع فولادی، زمینه‌ای مطمئن فراهم آورده است تا مصرف‌کننده بتواند بدون‌دغدغه و سردرگمی، نیازهای کامل خود را یکجا پاسخ بگیرد و مجبور نباشد برای تهیۀ مقاطع پراکندۀ فولادی، به جاهای مختلف سر بزند. این امتیاز ویژه، به‌موازات اعتماد و خوش‌نامی شرکت، جایگاه « شرکت توسعه فولاد آذر آذین » را در ذهن و ضمیر مشتریان خاص خویش تثبیت کرده است. امید ما به این است ایرانیان عزیز بتوانند همواره زیر چتر ایمنی کامل، زندگی کنند و سازه های امن و پایدار در جای جای عرصۀ صنعت و ساختمان، برافراشته و تجهیز شود.

خط مشی کیفیت ما
توزیع متمرکز آهن‌آلات تخصصی همسو با استانداردهای ممتاز بین المللی، هدف ماست. «توسعه فولاد آذر آذین» سابقۀ دیرین خود را در ارائۀ محصولات و خدماتی با کیفیت، برای پاسخ گویی به چشم داشت های متنوع اکنون و آیندۀ مشتریان ترسیم کرده است.
پیشنیه و اکنون ما
شرکت توسعه فولاد آذر آذین مفتخر است در راستای عرضه و تولید کلیه مقاطع فولادی از سال 1365 تا به امروز در خدمت متقاضیان عزیز باشد. این واحد صنفی با تولید انواع شمش، ناودانی و تیرآهن بر اساس استاندارد های ملی و جهانی توانسته نامی نیک در میان مصرف کنندگان و مشتریان داخلی و خارج کشور بدست آورد. لازم به ذکر است طی قرارداد همکاری با مجتمع فولاد البرز غرب در سال 94 افقی روشن در تولید و عرضه مقاطع فولادی بدست آمدو طی این همکاری و برای اولین بار در ایران ناودانی های سنگین با استاندارد DIN1026 به تولید رسید

خدمات

شرکت توسعه فولاد آذر آذین
 

با ما در تماس باشید


برای ارتباط با بخش