درباره ما


« شرکت توسعه فولاد آذر آذین » با تکیه بر قدرت بی کران پروردگار بزرگ از سال 1365 اقدام به فروش محصولاتی باکیفیت و استاندارد کرده است و با داشتن پیشینه‌ای از سال‌‌ها حضور پررنگ در بازار آهن‌آلات و فولاد توانسته است زمینه‌ای مطمئن برای مشتریان فراهم آورد تا بتواند بدون‌دغدغه و سردرگمی، محصولات فولادی مدنظر خود را به صورت یکجا تهیه کنند. این امتیاز ویژه، در راستای اعتماد و خوش‌نامی این شرکت، جایگاه « شرکت توسعه فولاد آذر آذین » را در ذهن مشتریان خویش تثبیت کرده است. با نگاهی به تاریخ پرفراز و نشیب سرزمین اجدادی مان و با چشم دوختن به آینده های مبهم و سرشار از تغییر، به این باور می رسیم که «اکنون» را باید با همکاری یکدیگر بسازیم و حضوری مقتدر و پویا در عرصۀ عمل به نمایش بگذاریم. امید ما به این است که ایرانیان عزیز بتوانند با استفاده از امکانات عمرانی و تجهیزات جدید صنعتی همواره در رفاه و ایمنی باشند و شرکت ما سهمی در آبادانی میهن عزیزمان و ساخت سازه های امن و پایدار در جای جای عرصۀ صنعت و ساختمان، داشته باشد.

خط مشی کیفیت ما
توزیع متمرکز آهن‌آلات تخصصی همسو با استانداردهای ممتاز بین المللی، هدف ماست. «توسعه فولاد آذر آذین» سابقۀ دیرین خود را در ارائۀ محصولات و خدماتی با کیفیت، برای پاسخ گویی به چشم داشت های متنوع اکنون و آیندۀ مشتریان ترسیم کرده است.
پیشنیه و اکنون ما
شرکت توسعه فولاد آذر آذین مفتخر است در راستای عرضه و تولید کلیه مقاطع فولادی از سال 1365 تا به امروز در خدمت متقاضیان عزیز باشد. این واحد صنفی با تولید انواع شمش، ناودانی و تیرآهن بر اساس استاندارد های ملی و جهانی توانسته نامی نیک در میان مصرف کنندگان و مشتریان داخلی و خارج کشور بدست آورد. لازم به ذکر است طی قرارداد همکاری با مجتمع فولاد البرز غرب در سال 94 افقی روشن در تولید و عرضه مقاطع فولادی بدست آمدو طی این همکاری و برای اولین بار در ایران ناودانی های سنگین با استاندارد DIN1026 به تولید رسید

خدمات

شرکت توسعه فولاد آذر آذین
 

خدمات


برای ارتباط با بخش