صادرات

صادرات به کشورهای آسیایی و CIS


شرکت توسعه فولاد آذرآذین با مشارکت مجتمع فولاد البرز غرب، فعالیت ها و عرضه کالاهای خود را در حوزه صادرات به کشور های آسیایی و حوزه CIS آغاز نموده است. ما در این میدان رقابتی با تکیه بر تجربه و دانش متخصصان خود توانسته ایم در تولید و صادرات فولاد و آهن پیشتاز باشیم..

شرکت توسعه فولاد آذرآذین در حوزه اعتماد سازی بسیار موفق عمل کرده است و آمادگی این را دارد که به صورت مستقیم و بدون واسطه در کوتاه ترین زمان ممکن و با داشتن تنوع بسیار در کالای تولیدی نامی نیک را در عرضه صادرات به جای بگذارد. شرکت توسعه فولاد آذر آذین با ارتقاء دانش خود و با جذب برترین کارشناسان و بازرگانان حوزه آهن آلات توانسته فعالیت های خود را در حوزه بازاریابی و صادرات با رعایت امور گمرکی و ترخیص کالا، قوانین واردات و صادرات، انعقاد قراردادهای بین المللی، چهارچوب های حقوقی و… آغاز کند که تمام این دستورالعمل ها از سوی اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران تعیین شده اند.

جدا از بحث فنی و دانش مورد نیاز باید به ظرایف و حساسیت های بازارهای خارجی، اصول و چهارچوب های آن دقت داشت. چهارچوب های بازاربین الملل در مقایسه با بازار داخلی تفاوت هایی دارد که عدم توجه به آن ها موجب پیش روی سرمایه های مالی و محصولات تا مرز نابودی خواهد شد بنابراین تنها مراکزی که از دانش کافی و چهارچوب های بازار فروش آگاهی داشته باشند می توانند از این میدان رقابتی سربلند خارج شوند. شرکت توسعه فولاد آذرآذین با آینده نگری بازار فولاد ایران، برنامه ریزی های فروش، متدهای علمی و نرم افزارهای فروش پیشرفته، شناسایی برترین مراکز تولیدکننده فولاد و همکاری با آنان توانسته در حوزه اعتمادسازی کاملا موفق عمل کند. از طرفی با تشکیل کادر مجرب فروش توانسته در حوزه بازاریابی که اولین و مهم ترین گام در حوزه صادرات آهن آلات است و با شناخت بازار داخلی و خارجی، مذاکرات فروش، استعلام موسسات بین المللی، شناسایی رقبا، ارائه محصولات برتر کشور و… از سایر مراکز فروش آهن پیشی بگیرد.


صادرات به افغانستان
صادرات به تاجیکستان
صادرات به عراق
صادرات به ترکیه
صادرات به گرجستان
صادرات به ازبکستان
صادرات به ارمنستان
صادرات به آذربایجان