خدمات

تامین کننده داخلی


—   شرکت توسعه فولاد آذر آذین،

با برخورداری از کادری مجرب و با سطح دانش فنی روز دنیا اقدام به عرضه انواع محصولات فولادی مبتنی بر نیاز مشتری و تضمین کیفیت مطابق با آخرین و به روز ترین استاندارد های جهانی می نماید. این واحد بازرگانی تامین کننده انواع محصولات مختلف آهن آلات تخصصی،صنعتی،ساختمانی و ....ورق‌های تخصصی کننده برای پروژه های گوناگون تامین و تدارک انواع آهن با توجه به شرایط درخواست در کمترین زمان و مناسب ترین هزینه با کیفیت مطلوب و ارائه گواهینامه های مربوطه ارائه پیشنهادات ریالی و ارزی مختلف با توجه به نوع درخواست های داخلی و خارجی در انواع سایزها در ایران با بهترین قیمت برای صنایع فولادی و مصارف ساختمانی ، خودروسازی، ماشین سازی، صنایع نفت و گاز، ابزار سازی، نیروگاهی، ریلی، پزشکی سایر صنایع ویژه میباشد.

توزیع کننده


—   آهن و فولاد حکمِ رگ‏های بدنۀ سازه را دارد.

با توجه به جايگاه ويـژه فولاد در توسعه اقتصادي يک کشور و همچنين نيـاز کشور به انواع محصولات فولادي ، شرکت «توسعه فولاد آذر آذین» نیز بر پاسخ‏دهی به این نیاز همیشگی تمرکز کرده است و ازطرفی، پاسخ لحظه‏ ای به تقاضای انبوه و پُر نوسان بازار آهن‌الات، به زیرساختی توانمند و پویا نیاز دارد. به مدد انبارهای شرکت در تهران و داشتن دپوی کالا در کارخانه البرزغرب و تهران... و شبکۀ ارتباطی پرنفوذ و با توجه به تناژ بالاي توليد مشتريان مي توانند بصورت مستقيم متقاضي خريـد ما باشند با افتخار اعلام می‏کنیم که جزو پیشتازان پاسخ‏ دهی به نیاز بازاریم و توان پاسخ‌گویی به نیازهای عام و خاص مشتریان را داریم.


با توجه به تولید عمده توسط شرکت توسعه فولاد آذرآذین در شرکت خدماتی لحاظ شده است که اگر مشتریان نیاز به خرید سبدی از اقلام فولادی داشته باشند می توانند در انبار تهران این شرکت تمامی اقلام مورد نیاز را خرید و حمل نمایند.


تصویر کاری ما این است: مشتری تقاضای خود را درست و حساب‏ شده برگزیند و به‌صورت یکجا و متمرکز بتواند اندازه‌های مختلفِ مقاطع فولادی مورد نیاز خود را در انبار های ما بیابد. همچنین، با رؤیت استانداردهای ابعادی و گواهی‌های شیمیایی و مکانیکی، از کیفیت مدنظر خود مطمئن شود. به‌دلیل متمرکز بودن تمام طیف های آهن آلات در یک جا، هزینه‌های حمل‌ونقل مشتری به‌شدت کاهش می‌یابد و برای نیازهای خُرد و کلان خویش سردرگمِ بازار نمی‌شود. همچنین، می‌تواند از مزیت خرید سریع بهره‌مند شود و منتظر مراحل طولانی واردات و گمرک و رسیدن بار از بندر تا تهران و… نمانَد. با این فرایند خرید، مشتری می‌تواند بدون خواب سرمایه و فارغ از دغدغۀ رسیدن به‌موقعِ آهن، با خاطری آسوده به کسب‏ وکار یا پروژۀ خود بپردازد.

صادرات


—   شرکت توسعه فولاد آذر آذین

صادرات فولاد ایران به دلایل مختلفی باید مورد توجه قرار گیرد که مهمترین آن، قیمت رقابتی فولاد ایران ، کیفیت فولاد و همسایگی با بسیاری از کشورهای مصرف کننده فولاد است. از آنجا که ایران در تولید و صادرات فولاد رتبه 11 جهانی را دارا می باشد، لذا صادرکنندگان، باید با آگاهی ، شناخت و مشاورانی که آنها را در این امر همراهی کنند، با قدرت بیشتری وارد عرصه شوند.

طبق بررسی‌ها و با توجه به توضیحاتی که ذکر کردیم، بعد از نفت، دومین صنعت مهم و حیاتی در دنیا صنعت فولاد می‌باشد. در سال‌های اخیر این صنعت در کشور ما ایران مورد توجه زیادی قرار گرفته‌است. در بخش صادرات نیز فعال بوده و محصولات فولادی زیادی را روانه بازارهای جهانی کرده‌است.

با توجه به پیشینه اکنون ما با شرکت ذوب آهن البرز غرب در صادرات کالا و بهره مندی از ارتباط های گسترده، اقدام به تامین آهن آلات صنعتی از جمله تیر آهن، نبشی و ناودانی تخصصی با استاندارد های متفاوت کرده است. همچنین با توجه به نیاز مبرم کشور های حوزه خلیج فارس به شمش فولادی، این شرکت سالیانی متمادی است که در زمینه صادرات شمش فولادی به کشورهای ازبکستان، تاجیکستان ، ارمنستان، عراق و ... را دارد.